Wychowanie fizyczne

 

Jerzy Chmielarz

- pracuję w zawodzie 29 lat.
Moją specjalnością jest koszykówka i lekkoatletyka, gdzie odnosiłem największe sukcesy jako zawodnik i pedagog.


Renata Chmielarz

- w 2009 roku zostałam lauratem plebiscytu "Belfer na szóstkę".
Mimo, że osiągałam duże sukcesy jako sportowiec i pedagog to ten sukces cenię najbardziej ponieważ został mi przyznany przez uczniów.

Małgorzata Filip

Moją największą pasją jest sport. Dawniej zdobywałam wiele tytułów Mistrza Polski z zespołem Montex Lublin. Obecnie  jako nauczyciel, promuję piłkę ręczną wśród młodzieży. Interesuję się propagowaniem nowoczesnego spojrzenia na fitness oraz pracą nad wewnętrznym doskonaleniem organizmu. Oprócz tego lubię  dobrą książkę,  muzykę relaksacyjną i spacer z psem. Ważnym elementem w moim życiu jest motto „nie sztuką jest kogoś uczyć, sztuką jest kogoś nauczyć”


Dariusz Firlej

Absolwent liceum im. Stanisława Staszica w Lublinie od 16 lat sercem oddany UNII. Jak sam mówi, lubi ludzi otwartych na wyzwania, obowiązkowych i rzetelnych, kłamcy odpadają. Jego pasją jest siatkówka i pływanie, nie nudzi się w teatrze i nie śpi w operze, lubi kabaret.
Swoje praktyki studenckie odbywał u niego absolwent Unii Marcin Wójcik z kabaretu ANI MRU-MRU.
Prowadzi drużyny siatkówki chłopców i dziewcząt w których znajdą dla siebie miejsce wszyscy, którzy kochają tę dyscyplinę sportu i będą chcieli kontynuować dobrą passę drużyn w zdobywaniu kolejnych medali w Mistrzostwach Lublina.