WOLNOŚĆ. ODPOWIEDZIALNOŚĆ. MEDIA
16.11.2018, autor: Admin

 

- pod takim hasłem odbędą się już po raz XVII Młodzieżowe Warsztaty Dziennikarskie.

Idea przewodnia projektu wpisuje się w obchody 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i ma na celu ukazanie wpływu mediów na budowanie systemu wartości i kształtowanie tożsamości narodowej. Spotkanie będzie też podsumowaniem projektu Młodzieżowej Akademii Dziennikarskiej im. Beaty Nowak.

Warsztaty organizowane przez III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie i Fundację Rozwoju Oświaty Lubelskiej są imprezą o szerokim zasięgu i cieszą się dużym zainteresowaniem społeczności szkolnych oraz lubelskich mediów. Zapraszamy do udziału w projekcie Uczniów i Nauczycieli, przyszłych dziennikarzy, humanistów i wszystkich zainteresowanych.

XVII edycja Młodzieżowych Warsztatów Dziennikarskich odbędzie się 21 listopada 2018 roku w budynku TVP 3 Lublin (przy ulicy Raabego 2).

Zgłoszenia przyjmujemy na adres e-mailowy: mwd.3lo.lublin@gmail.com do dnia 18 listopada 2018 r. (karta zgłoszenia w załączniku).

Projekt jest współfinansowanym przez Miasto Lublin. Projekt honorowym patronatem objęli: Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk, Polskie Radio Lublin, TVP 3 Lublin, Gazeta Wyborcza, Gość Niedzielny.