Walentynkowy koncert muzyki filmowej z Unia Film Festival
19.02.2020, autor: Admin

W Dniu Walentynek w wypełnionej po brzegi piwnicy Centrum Kultury w Lublinie odbył się Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej zorganizowany przez Unia Film Festival we współpracy z Kinoteatrem Projekt i CK w Lublinie.

Młodzi artyści z różnych szkół lubelskich zrobili na widowni wielkie wrażenie prezentując swoje wersje słynnych utworów filmowych w różnych stylach: od muzyki klasycznej poprzez pop i jazz na ciężkich brzmieniach kończąc.

W koncercie wystąpili:

Zespół Mic Check: Anna Rogowska (wokal), Piotr Odoszewski (klawisze), Stanisław Szulga (gitara elektryczna), Bartek Kruk (perkusja), Jakub Szałkowski (gitara basowa)

Magdalena Walczyk (gitara klasyczna)

Debiutujący zespół rockowy: Michał Kowalski (perkusja) i Hubert Potapczuk (gitara prowadząca), z towarzyszeniem Łukasza Łasko (gitara rytmiczna), Michała Rogowskiego (bas) i Jakuba Patyka (klawisze).

Duet: Helena Rowińska (wokal) i Hubert Potapczuk (gitara)

Duet: Nela Kaproń i Natalia Celińska (skrzypce)

Zespół w składzie: Martyna Wróbel (wokal), Mikołaj Mazur (perkusja), Maciej Baraniak (kontrabas), Aleksandra Mularczyk (klawisze)

Zespół The Backstage, w składzie: Mateusz Kulczyński – gitara basowa i wokal, Michał Andrzejewski - klawisze, gitara elektryczna, Jakub Kawalerski – perkusja, Michał Bednarz – gitara elektryczna prowadząca.

Dziękujemy wszystkim Artystom, wolontariuszom koordynowanym przez Maję Radecką i Alicję Wierzbicką, Kinoteatrowi Projekt i Centrum Kultury w Lublinie, obsłudze technicznej oraz licznie zgromadzonym widzom.

galeria zdjęć