Szkolny Budżet Obywatelski
08.11.2023, autor: Admin

 

Z przyjemnością informujemy o wybranych przez społeczność szkolną 2 projektach, które zostaną zrealizowane w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.

W wyniku głosowania, które odbyło się 7 listopada 2023 r., największą liczbą głosów, do etapu realizacji w ramach SBO przeszły 2 projekty:

•    USŁYSZ UNIĘ! (DUŻY PROJEKT o budżecie 3000 zł.)
W ramach realizacji projektu zostanie zakupiony sprzęt nagłaśniający (głośnik + mikser oraz zestaw mikrofonów 2 bezprzewodowe i 2 przewodowe dynamiczne).
Liczba uzyskanych głosów przez zwycięski projekt: 173
Wszystkie ważne głosy oddane w kategorii DUŻY PROJEKT: 629

 oraz

•    RÓŻOWE SKRZYNECZKI I SUSZARKI DO RĄK W TOALETACH  (MAŁY PROJEKT o budżecie 1000 zł.)
W ramach realizacji projektu zostanie zakupiony zapas wyposażenia różowych skrzyneczek oraz 2 elektryczne suszarki do rąk.
Liczba uzyskanych głosów przez zwycięski projekt: 356
Wszystkie ważne głosy oddane w kategorii MAŁY PROJEKT: 623

W głosowaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele, dyrekcja oraz pozostali pracownicy szkoły. Spośród 10 projektów, które pomyślnie przeszły etap weryfikacji wspólnie wybraliśmy dwa najbardziej atrakcyjne i potrzebne do realizacji w naszej szkole. Łączny budżet, który otrzymaliśmy na realizację projektów wynosi 4 000 zł.
 
Szczegóły dotyczące przebiegu SBO w naszej szkole znajdują się w Regulaminie.

 

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – trzecia edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.

Pliki do pobrania

  • REGULAMIN SBO.docx Pobierz
  • Zał nr 1 ZESPÓŁ ROBOCZY SBO.doc Pobierz
  • Zał. nr 2 HARMONOGRAM SBO...doc Pobierz
  • Zał. nr 3 FORMULARZ DO ZGŁASZANIA PROJEKTÓW SBO.doc Pobierz