Język niemiecki

 

 

Edyta Chołomej

Pani Profesor Edyta Chołomej to nauczyciel wyróżniający się żywym usposobieniem, sumiennością i pracowitością. Zajęcia, które prowadzi budzą zainteresowanie słuchaczy i mobilizują do nauki języka. Umiejętnie stawia wymagania uczniom i konsekwentnie je egzekwuje, co pozwala na rzetelne przyswojenie podstawy programowej. Potrafi mobilizująco wpłynąć na swoich podopiecznych zarówno w kwestii edukacji, jak kultury i dobrego wychowania. Jako wychowawca angażuje się w życie klasy poprzez organizację licznych wycieczek, na których ostateczny zarys ma wpływ zdanie każdego ucznia, a co najważniejsze - nie nadwyrężają budżetu klasy.


 

Renata Okońska-Rzucidło

Zachwycam się dobrem w drugim człowieku. Radością jest dla mnie każde spotkanie z moimi uczniami, ponieważ zawsze tworzymy coś nowego razem.

 

Konrad Rosołowski

Z wykształcenia historyk i germanista. Zainteresowania: dzieje Niemiec i Rosji, muzyka rockowa (od Led Zeppelin po Rage Against the Machine), książka (Camus, Płatonow). Miłośnik szeroko pojętej aktywności fizycznej (koszykówka, pływanie).
W czasie wolnym spotkania z przyjaciółmi, wędrówki górskie. Cenię uczciwość i pogodę ducha. Prywatnie tata Igi i Kuby.

 

Katarzyna Słoboda

Jestem germanistką, Unitką z prawdziwego zdarzenia. I jestem z tego dumna.
Cenię szczerość i ludzi, którzy potrafią dotrzymywać słowa. Moje pasje to dobre kino, ciekawa książka- szczególnie polski kryminał, podróże te dalsze i te bliższe oraz kilometrowe spacery z psem. Ach, und noch Deutsch!
Jestem otwarta na innych, potrafię słuchać i staram się wspierać moich uczniów, kiedy tego potrzebują i dzielić z nimi ich radości nawet te najmniejsze.