Język angielski

 

Magdalena Augustynek

Jestem absolwentką III L.O., a od 2004r. także nauczycielem języka angielskiego. W Unii jako uczennica realizowałam pasję do tego języka jak i kultury krajów anglojęzycznych. Ukończyłam filologię angielską na UMCS, a wiedzę zdobytą podczas studiów z wielką radością przekazuję swoim uczniom.
Cenię odpowiedzialność, sumienność i kreatywność. Nie toleruję bezmyślności. Z zaangażowaniem przygotowuję uczniów do egzaminu maturalnego i konkursów przedmiotowych. W codziennej pracy wykorzystuję nowe technologie, m.in. zdalne nauczanie.
Prywatnie jestem absolutna fanką swoich dzieci: Julci i Filipka. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu, muzyki i zwierząt.

 

Elżbieta Bobrowska

Lubię swoją pracę i cenię atmosferę panującą w naszej szkole (chociaż sama jestem absolwentką konkurencyjnego Staszica). Uwielbiam podróże ale raczej w ciepłe klimaty bo nie cierpię zimy i śniegu. W czasie wolnym czytam i oglądam filmy. Mogę się chyba nazwać kinomanką, bo w prawie każdy weekend jestem w kinie.

 

Dorota Iberszer

Lubię swoją pracę jako nauczyciel języka angielskiego, uwielbiam także pracę z młodzieżą. Jako nauczyciel staram się być wymagająca ale także sprawiedliwa. Cenię sobie szczerość i uczciwość. Prywatnie uwielbiam podróże i obcowanie z naturą, dobry film, książkę, muzykę i ...kawę. Kocham zwierzęta, bez których nie mogłabym wyobrazić sobie swojego domu rodzinnego

 

Wojciech Jastrzębski

koordynator projektów Erasmus+ i Unia Film Festival,
zainteresowania: muzyka, film, książki, języki obce

Aneta Miśkiewicz

Jestem absolwentką III LO, od 2001 roku nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłam filologię angielską na KUL-u. Jestem egzaminatorem maturalnym języka angielskiego oraz egzaminatorów Certyfikatów Językowych TELC. Moje pasje to kultura krajów anglojęzycznych, projektowanie wnętrz i ogrodów, podróże, Nordic walking, wycieczki rowerowe oraz wspinaczki górskie w dobry towarzystwie .
Motto: Zawsze staraj się zachować wewnętrzny spokój, a nikt i nic nie zwiedzie cię z właściwej drogi.

 

Renata Sitarz

Jest dla wszystkich wymagająca ale dla dobrych uczniów również wyrozumiała.
Lubi dobrą książkę, dobry film, ciekawe wycieczki i rozmowy - najlepiej po angielsku. 

 

Magdalena Sobieszek-Jabłoniec

Z "Unią" związana od lat, kiedyś jako uczennica klasy humanistycznej, dziś nauczyciel j. angielskiego.
Poza tym w szkole udziela się jako koordynator europejskiego projektu Youth in Action oraz współorganizator Unia Film Festival.

 

Grzegorz Wróblewski

Ukończyłem filologię angielską na KUL-u w 2006 roku. Jestem również egzaminatorem maturalnym OKE. Lubię pisać – opublikowałem kilka tekstów o charakterze popularnonaukowym, a także tłumaczeń. Zebrałem sporo doświadczeń w kontaktach międzynarodowych, m.in. w czasie wakacyjnych podróży do Stanów Zjednoczonych czy stypendialnego pobytu w Wielkiej Brytanii. Jestem miłośnikiem dobrej kuchni i pasjonatem jazdy na rowerze (niezależnie od warunków pogodowych).