Informatyka

 

Dariusz Kuliński

Bardzo lubię pracę z młodzieżą, jestem nauczycielem z długim stażem.
Praca z młodymi ludźmi jest dla mnie motorem napędowym.  Prowadzę dość aktywne życie, sport zajmuje mi każdą wolną chwilę. Górskie wędrówki w różnych regionach, a w szczególności Tatry, to jest to, co sprawia mi ogromną frajdę. Potrafię przyjść do pracy w piątek ze spakowanym plecakiem i wieczorem oddycham już górskim powietrzem. Jeśli nie góry to biegam, jeżdżę na rowerze lub robię cokolwiek innego żeby się trochę poruszać. To są już tysiące zarejestrowanych w aplikacji kilometrów, niebawem dokończę okrążenie Ziemi i powieszę buty na kołku. Niestety nie stać mnie na telewizor, żyjemy bez tego cudu techniki, więc czytam, w szczególności interesuje mnie historia Europy Wschodniej. Na koniec zostawiłem chyba największą moją przyjemność, czyli szachy, którymi zaraziłem całą swoją rodzinę. To jest temat rzeka, więc w tym miejscu będzie koniec...

Zbigniew Łęcki

Lubię naturę, spacery i łamigłówki.
Nie lubię mówić o sobie.

Marcin Stec

Móc pokierować młodym człowiekiem, zainspirować go lub niejednokrotnie pomóc odnaleźć swój talent… to wszystko sprawia, że czuję ogromną satysfakcję, pracując jako nauczyciel dzieci i młodzieży.

Zarówno matematyka, jak i informatyka są dla mnie wielką przyjemnością.

Stawiam na aktywny sposób spędzania czasu wolnego. Uwielbiam biegać dla własnej przyjemności. Lubię kino, dobrą książkę, muzykę i sushi. Często organizuję wraz z synem wycieczki w różne zakątki Polski, na które zawsze zabieramy aparat fotograficzny. Fotografia to moje hobby.