Historia, historia i teraźniejszość, WOS

 

 

Robert Giergisiewicz

Uczę historii i wiedzy o społeczeństwie. Jestem nauczycielem z powołania.
Moje prywatne życie kręci się wokół literatury współczesnej i muzyki – głównie bluesa, jazzu i klasycznego rocka. Wakacje kojarzą mi się z tatrzańskimi szlakami i rowerowym siodełkiem.
Motto życiowe: „postępuj z ludźmi tak, jak chcesz, żeby postępowano z tobą”.

 

Tomasz Jankowski

Uczę w swojej szkole wiedzy o społeczeństwie oraz historii. Staram się w tym co robię nie popaść w rutynę. U uczniów cenię sobie bardzo uczciwość, rzetelność, pracowitość i systematyczność. Prywatnie jestem mężem i szczęśliwym tatą czteroletniej Marty oraz małego Przemka. Interesuję się szeroko rozumianym prawem konstytucyjnym, a w szczególności systemami politycznymi państw Europy Środkowo-Wschodniej oraz państwami frankofońskimi

 

Miłosz Mielecki

Nauczyciel, w zawodzie od 1999 roku. Absolwent Unii z 1993 roku, a później wydziału historii UMCS w Lublinie. Hobby: sport - gry zespołowe takie jak piłka nożna oraz ręczna, muzyka rockowa, turystyka.

Motto życiowe, to oświeceniowa sentencja Krasickiego, czyli "Uczyć bawiąc".

Sylwia Pulińska

Jestem osobą energiczną i pozytywną. Uczę, ponieważ lubię pracę z młodzieżą i młodzież. Interesuje mnie sport, kino (szczególnie francuskie), ciekawa książka i dobra kuchnia. Czas wolny spędzam z rodziną. U uczniów cenię gotowość na wyzwania, zaangażowanie, inteligencję, kulturę osobistą oraz poczucie humoru.

 

Krzysztof Styczyński

Moją pasją są historia i podróże, podczas których odnajduję ciągle na nowo kreatywność i otwartość na drugiego człowieka. Lubię ludzi odpowiedzialnych za to co robią. Marzy mi się świat bez agresji i nienawiści człowieka do człowieka. Nie lubię się nudzić  i narzekać – wolę pracować.