Biologia

 

Izabela Harasymiak-Krzyżanowska

Bardzo lubię swoją pracę i cenię systematyczną współpracę z uczniem. Staram się, aby lekcje z młodzieżą w szkole, przeplatane wątkami zajęć na uczelniach wszystkim stronom dawały poczucie satysfakcji. Wspomnienia o absolwentach długo pozostają w mojej pamięci. Myślę o NICH, że zawsze byli i będą dla mnie epistatyczni.
Kiedyś zaangażowana spadochronowo czerpałam z życia całymi garściami. Dzisiaj ostrożnie stąpam po ziemi, uwielbiam rodzinne podróże, sadzenie kwiatów w ogrodzie oraz zabawy z moimi zwierzętami.

Grzegorz Kaliszewski

Lubię podróżować i poznawać ludzi, chociaż czasem ciężko wyciągnąć mnie z domu. Dobra muzyka, książka i kino to coś co mnie relaksuje. Najleprzy film - 'Matrix'. Najlepsza książka - 'Słowa światłości'. Uwielbiam pływanie (szczególnie snorkeling), bieganie w górach i jazdę na rowerze. Od lat biolog praktyk, obecnie także propagator.

Anna Stasiak-Godyńska

Fascynują mnie piękne krajobrazy, egzotyczne rośliny i zwierzęta. Lubię w wolnych chwilach malować, pić dobrą kawę, czytać, fotografować i słuchać muzyki instrumentalnej.
Cenię: uczciwość, solidność i zaangażowanie.

Sylwia Trzcińska

Bardzo uśmiechnięta Pani pożartować lubi czasami, nazywana Trzcinką-Pytką i niebieskooką kobitką.
Matka dwojga małych dzieci nam wierszyki krótkie kleci. Zamyślona jest czasami, koloru włosów domyślcie się sami.
Ze swymi problemami przyjść każdy może, bo ona z chęcią każdemu pomoże. Na nas złościć się nie umie, zawsze każdego zrozumie.
Mało nam zadaje rzadko, by nauka szła nam gładko. Pyta często i dobitnie, grono biologów w klasie kwitnie.
Nasza Sorka ukochana, zawsze gotowa i uradowana. Młoda i pogodna stale, do MATURY przygotuje was doskonale!