Walentynkowy koncert muzyki filmowej z Unia Film Festival
13.02.2020, autor: W. Jastrzębski

Zapraszamy wszystkich na Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej z Unia Film Festival, odbywający się w ramach Tygodnia Kultury. Już w ten piątek o godzinie 14 w piwnicach Centrum Kultury w Lublinie!

W koncercie wystąpią:
Grupa The Backstage, w składzie: Mateusz Kulczyński – gitara basowa i wokal, Michał Andrzejewski - klawisze, gitara elektryczna, Jakub Kawalerski – perkusja, Michał Bednarz – gitara elektryczna prowadząca.
Grupa rockowa z III LO w Lublinie debiutująca w nowym składzie: Michał Kowalski (perkusja), Hubert Potapczuk (gitara prowadząca), Łukasz Łasko (gitara rytmiczna), Michał Rogowski (bas) i Jakub Patyk (klawisze).
Znani z występu podczas finału UFF 2019 instrumentaliści: Piotr Odoszewski, Stanisław Szulga i Aleksandra Mularczyk wraz z wokalistką Anną Rogowską oraz Kubą Szałkowskim, Bartkiem Krukiem, Maćkiem Baraniakiem i Mikołajem Mazurem.
Instrumentalistki: duet skrzypaczek Nela Kaproń i Natalia Celińska – uczennice szkoły muzycznej 2 stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie oraz Magda Walczyk ze szkoły muzycznej Rytm i Melodia (gitara).