Sport
18 06.2019

Reprezentacja Unii zajęła pierwsze miejsce w zawodach finałowych Mistrzostw Lublina w biegach na orientację

30 05.2019

Dziewczęta III LO zajęły IV miejsce w Mistrzostwach Lublina w piłce nożnej.

26 03.2019

22.03.2019 r. odbył się turniej "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!". Drużyna piłkarek nożnych naszego liceum zdobyła I miejsce.

29 11.2018

26 listopada reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła III miejsce w Mistrzostwach Lublina w Pływaniu Drużynowym, reprezentacja chłopców uzyskała IV miejsce.

16 05.2018

Drodzy Nauczyciele oraz Uczniowie

17 04.2018

Sukcesy biegaczy Unii w BNO

14 03.2018

13 marca odbył się finał lubelskiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. Nasze Unitki zdobyły brązowy medal.

05 12.2017

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła 2 miejsce zdobywając srebrny medal i tytuł wicemistrzyń Lublina w Mistrzostwach Lublina szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu.

23 10.2017

20 października odbyła się druga runda Mistrzostw Lublina w Biegach na Orientację. Trasa wyznaczona była na Błoniach pod Zamkiem Lubelskim. Reprezentanci Unii ponownie zdominowali rywalizację wygrywając biegi indywidualne i punktację drużynową.