Lublin otrzymał tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023
05.11.2021, autor: Admin

Masz od 10 do 30 lat? To dla Ciebie szykujemy program Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023, z Tobą chcemy go realizować. I dlatego dziś mówimy: #PoznajmySię! Kliknij na link https://esm2023.webankieta.pl, wypełnij ankietę i podaj dalej! Dzięki temu dowiemy się więcej o młodych ludziach, którzy tworzą Lublin i o tym, jak widzą miasto, czego potrzebują.

Ruszamy z przygotowaniami wielkiego młodzieżowego święta - Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Rok 2023 będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na bogaty program wydarzeń, które już dla Was planujemy, ale też dlatego, że miasto Lublin chce wspólnie z Wami stworzyć miasto, w którym będziecie się czuć dobrze a Wasz głos będzie miał znaczenie.
By móc to wszystko zrobić dobrze, zaczynamy od poznania Was. Pomóżcie nam lepiej się poznać i odpowiedzcie na kilka pytań o sobie, swoich preferencjach, jak spędzacie czas wolny, co sądzicie o Lublinie, czego potrzebujecie.
Jeśli masz od 10 do 30 lat, mieszkasz albo uczysz się, pracujesz czy spędzasz czas wolny w Lublinie to ankieta jest właśnie dla Ciebie - kliknij na link, wypełnij i podaj dalej - przekaż swoim znajomym, by i oni wypełnili. Dzięki temu będziemy mogli poznać prawdziwie młodą stronę Lublina i wspólnie działać dalej! Twój głos ma znaczenie!

Ankieta jest dostępna do 30 listopada 2021 r. w 3 wersjach językowych - polski, angielski, ukraiński.

Jak wziąć udział w badaniu?

Wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków i wypełnić ankietę online:

•    po polsku - https://esm2023.webankieta.pl/

•    po angielsku - https://eyc2023.webankieta.pl/

•    po ukraińsku - https://esmlublin2023.webankieta.pl/

Potrzebujesz więcej informacji o Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023 i o tym, jak możesz z nami wspólnie ją tworzyć? Dołącz do nas na FB - www.facebook.com/Lublin.EYC2023 lub wejdź na www.mlody.lublin.eu

Link do filmu - słowo od Pana Prezydenta Miasta Krzysztofa Żuka

https://youtu.be/H_ehSaRb8V4

Pliki do pobrania

  • ulotka_LUBLINisYouth_12x12_DRUK_FINAL(2).pdf Pobierz