Finaliści i Laureaci Olimpiad

ROK SZKOLNY

2017/18

Olimpiada/Konkurs

Finaliści

Laureaci

Imię i nazwisko nauczyciela

XLIV Ogólnopolska Olimpiada  Historyczna

Paweł  Bącal  
Ernest Multan

 

Krzysztof Styczyński

XX  Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy  o Prawie

 

Paweł  Bącal
Dominik  Bielecki  Weronika Wójcik

Krzysztof Styczyński

XIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg"

 

Paweł  Bącal   

Krzysztof Styczyński

59.  Olimpiada Wiedzy o Polsce

i Świecie  Współczesnym

Paweł  Bącal   

 

Krzysztof Styczyński

V  Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym COPTIOSH 

Aleksandra  Brzozowska
Weronika  Jankowska

Weronika  Wójcik

Krzysztof Styczyński

VIII  Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie 

Weronika  Wójcik

 

Krzysztof Styczyński

III  Ogólnopolska Olimpiada  Wiedzy  Historycznej COPTIOSH

Aleksandra Sidoruk
Michał Filimowicz
Jakub Herda

Ernest Multan

Krzysztof Styczyński

V Ogólnopolska Olimpiada  Wiedzy  o Unii Europejskiej  COPTIOSH

Aleksandra Krupińska Bartłomiej Likos

 

Krzysztof Styczyński

XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Ludwik

 

Paweł Ciechan

XII  Olimpiada Mediewistyczna

Arkadiusz Jaworski

 

Krzysztof Styczyński

V Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna

Ewa Japola

Agata Morawska

Agnieszka Staniak

IV Olimpiada Wiedzy o Mediach

 

Ernest Multan
Adam Szymański

Paweł Ciechan

Aneta Teterycz

XLIX Olimpiada Języka Rosyjskiego

Gleb Kowalow
Natalia Podgorodecka

Tamila Kramar

 

Ewa Fijuth


Renata Kwiatosz

Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego

Jurgita Zaikauskas

 

Ewa Fijuth

XVI Olimpiada Znajomości Afryki

Milena Majczak

 

KS. Paweł Szymański

XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Michał Karasek

 

Sylwia Trzcińska - Pydyś

47. Olimpiada Biologiczna


Agata Mazurek

Alicja Maksymiuk

Sylwia Trzcińska - Pydyś

Anna Stasiak - Godyńska

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

Aleksandra Małaj

Anna Stasiak - Godyńska

LXIV Olimpiada Chemiczna

 

Alicja Maksymiuk

 

Alicja Borkowska

Włodzimierz Kuśmierczuk

XI Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu chemia

Alicja Maksymiuk

 

Alicja Borkowska

Włodzimierz Kuśmierczuk

67. Olimpiada Fizyczna

 

Piotr Jakub Bielak

 

Beata Niewczas

XI Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu fizyka

 


Monika Kusiak

Piotr Bielak
Marcin Mitura

Jakub Garwoła

Beata Niewczas


Dominika Brus

LXI Olimpiada Astronomiczna

Piotr Bielak

 

Regina Zawisza - Winiarczyk

XI Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu geografia z elementami geologii

Przemysław Kwaśniewski
Dominika Zdunek

Dorota Czerwiec

Piotr Bielak
Agnieszka Sobota

Jolanta Terpiłowska

 

Jolanta Terpiłowska
Józef Czerwiec

XVI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Antoni Michalak

Alicja Maksymiuk

Józef Tymicki

VI Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Oskar Bukowski
Marcin Cieśla
Izabela Gasińska
Łukasz Raczkowski
Dominika Zdunek
Gabriela Bednarska

 

Waldemar Żytomski

 

ROK SZKOLNY

2016/17

Olimpiada/Konkurs

Finaliści

Laureaci

Imię i nazwisko nauczyciela

XXI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

 

Adrianna Muciek

p. S. Trzcińska-Pydyś

V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Marcin Szklany

Maciej Żejmo

 

p. W. Żytomski

XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Marcin Szklanny

 

p. W. Żytomski

66 Olimpiada Fizyczna

Roman Korsak

 

p. R. Zawisza-Winiarczyk

XV Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Sandra Filipiuk

Milena Majczak

Magdalena Rak

 

ks. P. Szymański

LXIII Olimpiada Chemiczna

Alicja Maksymiuk

 

p. A. Borkowska

XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Iga Gromska

Marcelina Przykaza

p. A. Dygas-Kałuża

Weronika Kuncewicz

Magdalena Siedlecka

 

p. B. Welter

Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna

Agata Morawska

Paweł Bącal

p. A. Staniak

XXXII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej

 

Aleksandra Małaj

p. A. Stasiak-Godyńska

XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Natalia Podgorodecka

 

p. E. Fijuth

XL Olimpiada Języka Francuskiego

Vitalis Czyżewski-Jacquemet

 

p. J. Francis

XXIX Olimpiada Filozoficzna

Weronika Kuncewicz

 

p. J. Frydrych

X Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu geografia z elementami geologii

Olga Rayska

 

p. M. Goliszek

Przemysław Kwaśniewski Dominika Zdunek

Julia Grymuza

p. J. Terpiłowska

X Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu matematyka

 

Roman Korsak

p. J. Tymicki

Krzysztof Czerwonka

p. A. Karwat

XV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Piotr Bielak

Barbara Kominek

Alicja Maksymiuk

p. J. Tymicki

58 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Arkadiusz Kuś

 

p. K. Styczyński

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Historycznej

 

Paweł Bącal

Rafał Juściński

p. K. Styczyński

IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Paweł Bącal

Weronika Wójcik

p. K. Styczyński

IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Bartłomiej Likos

 

p. K. Styczyński

V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP

 

Paweł Bącal

p. K. Styczyński

IV Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Paweł Mituła

 

p. M. Goliszek

X Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu fizyka

 

Piotr Bielak

p. B. Niewczas

Roman Korsak

Lidia Lappo

p. R. Zawisza-Winiarczyk

 


ROK SZKOLNY

2015/16

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Paulina Prokopiuk

Alicja Matwiejczyk

Natalia Cieplińska

Natalia Toporowska

p. B. Nowak

p. A. Dygas-Kałuża

OLIMPIADA MATEMATYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

Mateusz Kukuryka
Joanna Nurzyńska
Katarzyna Mikulska

p. U. Kalita

OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

Karolina Kaszak

 

p. J. Tymicki

OLIMPIADA BIBLIOLOGICZNA I INFORMATOLOGICZNA

Julia Kozłowska

 

p. A. Staniak

OLIMPIADA HISTORYCZNA

 

Radosław Miśkiewicz

Arkadiusz Kuś

 

p. K. Styczyński

p. T. Jankowski

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

Kamil Kapica

 

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Patrycja Gliwka

 

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE

Patrycja Gliwka

 

 

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

 

Kamil Kapica

 

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O III RP

Kamil Kapica

 

 

p. K. Styczyński

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY HISTORYCZNEJ

 

Rafał Juściński

p. K. Styczyński

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Kamil Kapica

 

 

 

p. K. Styczyński

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

 

Paulina Danił

 

p. S. Trzcińska -Pydyś

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

Adrianna Muciek

Paulina Danił

 

p. S. Trzcińska -Pydyś

OLIMPIADA WIEDZY O DIAMENTOWY INDEKS AGH - GEOGRAFIA

 

Julia Grymuza

p. J. Terpiłowska

OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE

Martyna Wójcik

 

p. M. Goliszek

OLIMPIADA FIZYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

Katarzyna Mikulska

 

 

 

 

 

 

 



Piotr Bielak

Roman Korsak


Lidia Kalina Lappo

 

p. B. Niewczas,

p. R. Zawisza -Winiarczyk

p. B. Niewczas

p. B. Brus,
p. R. Zawisza - Winiarczyk

p. B. Niewczas,

p. B. Brus

OLIMPIADA ASTRONOMICZNA

Mateusz Kukuryka

Lidia Kalina Lappo

Katarzyna Mikulska

 

p. D. Brus,
p. R. Zawisza - Winiarczyk

OLIMPIADA CHEMICZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

 

Magdalena Radecka

p. A. Bukowska

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Adrianna Wójcik

 

p. M. Augustynek

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

 

Jurgita Zaikauskas

 

p. E. Fijuth

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Michał Pyra

 

 

p. W. Żytomski

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIA

Maciej Żejmo

 

 

Szymon Lendzion

p. W. Żytomski

MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

 

Magdalena Rak

ks. P. Szymański

 

ROK SZKOLNY

2014/15

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

 

Monika Małyska

Wiktoria Koput

p. B. Nowak

p. A. Dygas-Kałuża

OLIMPIADA MATEMATYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

Zofia Wójciak

Jan Patyra

Monika Pelc

Mateusz Prokopowicz

Malwin Zaleski

p. U. Kalita

OLIMPIADA HISTORYCZNA

Tomasz Palmi

 

Jakub Czajczyk

Aleksandra Celińska

 

Patrycja Gliwka

p. B. Kędziora

 

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

Patrycja Gliwka

 

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O UE „GWIEZDNY KRĄG"

 

Patrycja Gliwka

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

 

Mateusz Koksanowicz

Patrycja Gliwka

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE

Patrycja Gliwka

 

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O III RP

 

Patrycja Gliwka

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

 

Patrycja Gliwka

p. K. Styczyński

XXI SESJA SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY

 

Patrycja Gliwka

Kamil Kapica

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

Aleksandra Filipiuk

Zuzanna Smalec

p. S. Trzcińska -Pydyś

OLIMPIADA WIEDZY O DIAMENTOWY INDEKS AGH - GEOGRAFIA

Klaudia Stępniewska

 

p. J. Terpiłowska

OLIMPIADA FIZYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

 

Mateusz Prokopowicz

p. B. Niewczas

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. A. SWINARSKIEGO

Magdalena Radecka

 

p. A. Bukowska

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Adrianna Wójcik

-

p. M. Augustynek

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

 

Lidia Lappo

Irena Kovalenko

p. E. Fijuth

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Mikołaj Szałek

Anna Kędzierska

p. W. Żytomski

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Szymon Lendzion

Ilona Pietras

Michał Pyra

Maciej Pyra

p. W. Żytomski

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIA

Ilona Pietras

Maciej Pyra

Michał Pyra

p. W. Żytomski

OLIMPIADA WIEDZY O PLANOWANIU I ZARZĄDZANIU KARIERĄ ZAWODOWĄ

Ilona Pietras

 

p. W. Żytomski

OLIMPIADA WIEDZY O POLSKIM I EUROPEJSKIM RYNKU PRACY

Anna Kędzierska

Szymon Lendzion

Ilona Pietras

 

p. W. Żytomski

MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

Magdalena Rak

-

ks. P. Szymański

 

ROK SZKOLNY

2013/14

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Maria Kozak

Szymon Dubiel

p. B. Nowak

p. B. Welter

OLIMPIADA MATEMATYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

Mateusz Prokopowicz

-

p. J. Tymicki

OLIMPIADA HISTORYCZNA

-

Patrycja Gliwka

p. K. Styczyński

WIADOMOŚCI O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Wojciech Grenda

-

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

Patrycja Gliwka

Kamil Oleszek

Aleksandra Celińska

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

 

Joanna Gomółka

Zuzanna Smalec

p. A. Stasiak - Godyńska

p. S. Trzcińska -Pydyś

OLIMPIADA FIZYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

Łukasz Zieliński

Paweł Migryt

p. D. Brus

p. B. Niewczas

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Ilona Pietras

Michał Waszczuk

p. W. Żytomski

OLIMPIADA WIEDZY O FINANSACH

Katarzyna Maj

-

p. W. Żytomski

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

-

Michał Waszczuk

p. W. Żytomski

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Michał Sternik

-

p. J. Frydrych

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Anna Ziółkowska

 

ks. T. Dumański

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ „CHARAKTERY"

Natalia Małysz

-

p. R. Palczewska

 

ROK SZKOLNY

2012/13

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Anna Pietroń

Adrianna Iwanejko

Szymon Dubiel

 

p. A. Dygas-Kałuża

p. B. Nowak

OLIMPIADA MATEMATYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

 

Agata Piskor

Damian Jedliński

p. J. Tymicki

OLIMPIADA HISTORYCZNA

Kamil Kowalczyk

Bartłomiej Hawrylak

Aleksandra Krajewska

 

p. B. Kędziora

 

p. K. Styczyński

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „POLSKA PIASTOWSKA"

 

Łukasz Świerżewski

Cezary Sieńko

Bartłomiej Filipczak

p. B. Kędziora

p. B. Kasperek

p. K. Styczyński

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

Kamil Oleszek

-

p. K. Styczyński

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Amelia Puhacz

-

p. S. Trzcińska-Pydyś

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

Joanna Gomółka

-

p. A. Stasiak - Godyńska

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

 

Kamil Pizoń

p. P. Budzyński

KONKURS NA REFERAT ASTRONOMICZNO - ASTRONAUTYCZNY

Justyna Braniewska

Zofia Stasiak

-

p. R. Zawisza

OLIMPIADA FIZYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

Maciej Łopuszyński

 

p. R. Zawisza

OLIMPIADA CHEMICZNA

Bernadeta Nowosielska

-

p. A. Borkowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY (UMK TORUŃ)

Bernadeta Nowosielska

Elżbieta Wątor

-

p. A. Borkowska

p. A. Bukowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. A. SWINARSKIEGO

 

 

Bernadetta Nowosielska

Elżbieta Wątor

p. A. Borkowska

p. A. Bukowska

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Katarzyna Salum

-

p. H. Szwajgier

OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

Anna Ciołek

Magda Kowalczyk

-

p. K. Borowska

OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

-

Alicja Humeniuk

p. S. Pulińska

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Ewa Kukawska

-

p. R. Prus

OLIMPIADA WIEDZY O FINANSACH

Katarzyna Maj

-

p. W. Żytomski

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

Rafał Międlar

Michał Waszczuk

p. W. Żytomski

p. E. Chołomej

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

-

Rafał Międlar

p. E. Chołomej

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ „CHARAKTERY"

Natalia Małysz

Agnieszka Znajomska

-

p. R. Palczewska

 

ROK SZKOLNY

2011/12

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Tomasz Stefanowicz

 

Anna Pawłowska

Kacper Kondrakiewicz

p. G. Lech

p. B. Brożek

OLIMPIADA MATEMATYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

Emil Korbus

Agata Piskor

p. J. Tymicki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „POLSKA PIASTOWSKA"

Cezary Sieńko

 

Łukasz Świerżewski

p. B. Kasperek

p. B. Kędziora

OLIMPIADA „HISTORIA I KULTURA ŻYDÓW"

-

Malina Szczepańska

p. K. Styczyński

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY „ROK PRZED MATURĄ"

 

Bernadetta Nowosielska

p. A. Borkowska

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Katarzyna Salum

-

p. H. Szwajgier

OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

Anna Ciołek

-

p. K. Borowska

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Antonina Ignatenko

-

p. E. Fijuth

OLIMPIADA WIEDZY O FINANSACH

Katarzyna Maj

-

p. W. Żytomski

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Anna Pietroń

-

ks. T. Dumański

MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

Patrycja Kaproń

-

ks. P. Drozd

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ „CHARAKTERY"

Barbara Ślusarz

-

p. R. Palczewska

 

ROK SZKOLNY

2010/11

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Katarzyna Kędzierska

-

p. G. Lech

OLIMPIADA MATEMATYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

Emil Korbus

-

p. J. Tymicki

OLIMPIADA WIEDZY O INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

Weronika Skowron-Michaescu

-

p. K. Styczyński

OLIMPIADA ASTRONOMICZNA

Emilia Węgrzyn

Izabela Ryba

-

p. R. Zawisza

KONKURS NA REFERAT ASTRONOMICZNO - ASTRONAUTYCZNY

Emilia Węgrzyn

-

p. R. Zawisza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY (UMK TORUŃ)

-

Anna Sobieszek

p. A. Bukowska

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY „ROK PRZED MATURĄ"

 

Anna Janusz

Mateusz Woźniakowski

p. A. Borkowska

p. A. Bukowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. A. SWINARSKIEGO

 

Anna Sobieszek

p. A. Bukowska

OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

Katarzyna Lipska

-

p. K. Borowska

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Anna Słoboda

-

p. E. Bobrowska

OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Aleksandra Skutnik

-

p. S. Pulińska

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

-

Emil Derda

p. W. Żytomski

OLIMPIADA WIEDZY O FINANSACH

-

Emil Derda

p. W. Żytomski

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

-

Emil Derda

p. W. Żytomski

OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

Maksymilian Radawski

-

p. H. Bednarczyk

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ „CHARAKTERY"

Amelia Puhacz

-

p. R. Palczewska

 

ROK SZKOLNY

2009/10

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Tomasz Stefanowicz

Anna Pawłowska

Kacper Kondrakiewicz

p. B. Brożek

p. G. Lech

OLIMPIADA MATEMATYCZNA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH"

-

Radosław Jóźwik

Piotr Jurasiński

Paweł Karpiński

p. J. Tymicki

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Emil Derda

-

p. J. Terpiłowska

OLIMPIADA ASTRONOMICZNA

Adam Rosołowicz

Izabela Ryba

 

p. R. Zawisza-Winiarczyk

KONKURS NA REFERAT ASTRONOMICZNO - ASTRONAUTYCZNY

Paulina Godlewska

Wioletta Gola

Emilia Węgrzyn

p. B. Niewczas

p. R. Zawisza

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY „ROK PRZED MATURĄ"

 

Anna Sobieszek

p. A. Bukowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. A. SWINARSKIEGO

 

Adrian Kasztelan

p. A. Borkowska

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Edyta Hołysz

-

p. H. Szwajgier

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Anna Słoboda

-

p. E. Bobrowska

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Antonina Ignatenko

Patrycja Linkiewicz

-

p. E. Fijuth

p. R. Kwiatosz

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Dominik Kalenik

Patryk Mucha

Emil Derda

p. W. Żytomski

OLIMPIADA WIEDZY O FINANSACH

Emil Derda

-

p. W. Żytomski

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Dominik Kalenik

-

p. W. Żytomski

MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

Patrycja Kaproń

-

ks. P. Drozd

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ „CHARAKTERY"

Barbara Ślusarz

-

p. R. Palczewska

 

ROK SZKOLNY

2008/09

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Monika Parczyńska

Kacper Kondrakiewicz

-

p. B. Brożek

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Michał Niewiadomski

-

p. J. Tymicki

MATEMATYCZNE MISTRZOSTWA POLSKI

-

Michał Niewiadomski- wicemistrz Polski

p. J. Tymicki

OLIMPIADA HISTORYCZNA

Michał Niewiadomski

-

p. B. Kędziora

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Joanna Grendysz

-

p. B. Adamczyk

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Emil Derda

-

p. J. Terpiłowska

OLIMPIADA ASTRONOMICZNA

Daniel Matuła

 

p. R. Zawisza-Winiarczyk

KONKURS NA REFERAT ASTRONOMICZNO - ASTRONAUTYCZNY

Joanna Popiołek

-

p. B. Niewczas

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY „ROK PRZED MATURĄ"

 

Adrian Kasztelan

Anna Pastucha

p. A. Borkowska

p. A. Bukowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. A. SWINARSKIEGO

 

 

 

Joanna Popiołek

Robert Madejek

Mateusz Trokielewicz

p. A. Borkowska

p. A. Bukowska

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Marta Sadowska

-

p. H. Szwajgier

OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

Justyna Dyzma

-

p. K. Borowska

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Emil Derda

Marta Sadowska

p. W. Żytomski

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Jolanta Prochowicz

-

p. J. Frydrych

OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

Małgorzata Santarek

Monika Parczyńska

-

p. H. Bednarczyk

p. B. Cedrowska

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ „CHARAKTERY"

-

Aleksandra Smotrycka

p. R. Palczewska

p. K. Deneka

 

ROK SZKOLNY

2007/08

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Wojciech Bryda

Monika Parczyńska

Agata Bicz

Magdalena Osińska

-

p. B. Brożek

 

p. G. Lech

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

-

Jacek Jendrej
Złoty medal Międzynarodowej Olimpiady Matematycznej w Madrycie

p. J. Tymicki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „KWADRATURA KOŁA"

Patryk Krysa

Łukasz Wawrzyszko

Krzysztof Kostrzewski

Mateusz Paderewski

Jacek Jendrej

p. J. Tymicki

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

-

Weronika Paluch

p. K. Styczyński

OLIMPIADA FIZYCZNA

-

Jacek Jendrej

p. B. Niewczas

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY „ROK PRZED MATURĄ"

 

Joanna Popiołek

p. A. Borkowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. A. SWINARSKIEGO

 

Joanna Popiołek

p. A. Borkowska

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

-

Maksymilian Marzec

p. E. Bobrowska

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

-

Irena Fedorkowa

p. E. Fijuth

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Marta Sadowska

Tomasz Wiśniewski

Maciej Małysz

p. W. Żytomski

 

ROK SZKOLNY

2006/07

OLIMPIADA/KONKURS

FINALIŚCI

LAUREACI

NAUCZYCIEL

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Weronika Grygielska

Anna Próchniak

 

Mateusz Żuk

p. K. Wolanin

p. B. Welter

p. K. Deneka

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Jacek Jendrej
- finalista z wyróżnieniem

-

p. J. Tymicki

OLIMPIADA INFORMATYCZNA

Jacek Jendrej

-

p. J. Saran

OLIMPIADA LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE PO 17 IX 1939R.

Magdalena Golan

-

p. B. Kasperek

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

Magdalena Tywoniuk

-

p. K. Styczyński

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY „ROK PRZED MATURĄ"

 

Ewa Komorowska

Piotr Hoda

Diana Stępień

p. A. Borkowska

OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

Krzysztof Mogielnicki

-

p. K. Borowska

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

-

Maksymilian Marzec

p. E. Bobrowska

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Irena Fedorkowa

-

p. E. Fijuth

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Tomasz Krakowiak

Maciej Małysz

-

p. W. Żytomski

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Maciej Małysz

Tomasz Krakowiak

-

p. W. Żytomski

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Weronika Grygielska

-

p. J. Frydrych

OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

-

Karolina Miszczak

p. H. Bednarczyk

 

ROK S