Co to jest DELF?
06.10.2020, autor: Admin

DELF (Diplôme d'études en langue française) to oficjalny, międzynarodowy certyfikat językowy, potwierdzający znajomość języka francuskiego przez osoby, dla których język ten nie jest ojczystym.
Certyfikat ten jest dyplomem ustanowionym przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej 22 maja 1985 roku. DELF można zdawać na jednym z czterech poziomów, zgodnych z zaleceniami przyjętymi przez Radę Europy:
•    poziom podstawowy: A1 i A2,
•    poziom samodzielności: B1 i B2.
Egzamin DELF w wersji dla młodzieży (DELF junior) jest dostosowany tematyką, poruszaną podczas egzaminu. Uzyskanie certyfikatu w wersji junior daje prawo do otrzymania takiego samego dyplomu, jak inni zdający.

Chcesz pracować we Francji lub w kraju francuskojęzycznym? Posiadanie certyfikatu potwierdzającego Twój poziom znajomości języka francuskiego będzie dodatkowym atutem w Twoim CV. Przyznanie dyplomu przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej potwierdza Twoje kompetencje językowe, ponieważ program nauczania opiera się na uznanym na całym świecie Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Z dyplomem DELF zwiększasz swoje szanse na studia i na rynku pracy!

W Unii poznasz i rozwiniesz swoje możliwości językowe uczestnicząc w zajęciach 2 razy w tygodniu! 2 godziny lekcyjne gramatyki i 3 godziny lekcyjne pracy nad językiem to odkrywanie języka i kultury Francji!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH:)